Wypożyczalnia, wynajem samochodów - Kraków lotnisko

Poza samochodami kompaktowymi naszą specjalnością jest wynajem samochodów luksusowych. Kraków i Warszawa to główne obszary naszej działalności, ale rozwijamy się również w Katowicach i we Wrocławiu. Bez względu na to, czy jesteś przyjezdny, czy jesteś stąd – u nas możesz sprawnie i przystępnie wypożyczyć „cztery kółka”. W tak dużym mieście jak Kraków wynajem samochodu jest bardzo dobrym posunięciem i dużym ułatwieniem. Nie musisz być turystą by skorzystać z naszej wypożyczalni samochodów w Krakowie. Jeżeli planujesz ślub to doskonale się składa! Z myślą o Tobie przygotowaliśmy jedyny w swoim rodzaju wynajem samochodów luksusowych. Kraków to miasto, w którym nie brakuje wypożyczalni aut osobowych ale gwarantujemy, że drugiej takiej jak nasza, po prostu nie ma.

Wypożyczalnia samochodów Kraków

Nasza wypożyczalnia samochodów w Krakowie pozwoli Ci cieszyć się pełną swobodą działania. Zamiast przemieszczać się zatłoczoną komunikacją miejską przyjemniej i wygodniej jeździć po mieście komfortowych samochodem. Myślisz, że koszty wynajmu samochodu na Kraków są wysokie? Nie u nas! Zapewniamy nie tylko miłą obsługę i fachowe doradztwo, ale również tani wynajem samochodów o wysokim standardzie. Bez względu na to, jaką skrzynię biegów preferujesz nasza wypożyczalnia samochodów w Krakowie dysponuje zarówno pojazdami z manualną, jak i automatyczną skrzynią biegów.

Wynajem aut osobowych w Krakowie

Oferowany przez nas w Krakowie wynajem aut osobowych kierujemy do tych wszystkich osób, które cenią sobie wysoką jakość i przestępne ceny. Bez względu na to, czy potrzebujesz kompaktowe auto do zwiedzania miasta, limuzynę na spotkanie z partnerem biznesowym, czy minivana, aby spędzić z rodziną weekend nad morzem lub jeziorami – nasza wypożyczalnia samochodów osobowych ma wszystko, co w danej chwili mógłbyś potrzebować.


Wynajem samochodów
Odział ul. Na Lotnisko / Odział ul. Armii Krajowej 17
30-134 Kraków

Skąd odbierzesz samochód?

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice znajduje się w bliskiej odległości od centrum miasta (11km). To doskonała okazja dla przylatujących pasażerów na szybki wynajem samochodu. W Krakowie będą mogli korzystać z wygodnego środka transportu, czyli auta z oferty Carmines. Istnieje możliwość również dostarczenia samochodu pod wskazany przez klienta adres.

Skontaktuj się z nami!


e-mail: biuro@carmines.pl
tel.: +48-12-644-20-80
kom.: +48-602-476-697