Wynajem samochodów luksusowych - Kraków lotnisko

Jazda bez ograniczeń

Przybywając do Krakowa nie musisz martwić się o wygodny środek transportu. Nie musisz też korzystać z zatłoczonej komunikacji miejskiej. Nasza wypożyczalnia samochodów pozwoli Ci cieszyć się pełną swobodą i wolnością. Do Twojej dyspozycji pozostawiamy auta takich marek jak: Audi, BMW, Mercedes, VW, Ford oraz wielu innych. Możesz więc bez ograniczeń zdecydować się na model, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Sprawność to nie wszystko

Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż wizyta w Krakowie i konieczność przemieszczania się z miejsca na miejsce to również ogromne wyzwanie dla kierowcy. Dlatego też wynajem samochodów powinien opierać się zarówno na pełnej sprawności technicznej pojazdów, jak i flocie wyposażonej we wszelkie udogodnienia. Nasze auta, dostępne w ofercie wynajmu, dysponują zarówno skrzyniami automatycznymi, wspomaganiem kierownicy, klimatyzacją, skórzanymi obiciami tapicerek, elektrycznym sterowaniem lusterka i szyby lub innymi udogodnieniami. Pragniemy w taki sposób skonstruować warunki współpracy, aby pozwoliły one na korzystanie z dwuśladowców przez dowolny okres.

Niektóre modele nie posiadają wbudowanej nawigacji GPS – wówczas umożliwiamy skorzystanie z dodatkowego pakietu oferty, pozwalającego na skorzystanie z tego typu urządzenia.

Samochody luksusowe - dla kogo?

Oferta naszej wypożyczalni skierowana jest przede wszystkim do osób przyjezdnych, poszukujących autonomicznego, sprawnego i wygodnego środka transportu. Z wynajmu pojazdów z klasy B mogą np. skorzystać rodziny przebywające na urlopie. W katalogu propozycji znajdą się także modele dostosowane do wymagań Klientów biznesowych (klasa C i D) – w tym przypadku polecamy wygodne modele Mercedesa.

Dzięki temu, iż flotę zbudowaliśmy w oparciu o eleganckie, stylowe i nowoczesne auta, doskonale odnajdą się one w ślubnym orszaku lub też innym, bardzo ważnym wydarzeniu.

Dlaczego Carmines?

Przede wszystkim dlatego, iż wszystkie pojazdy posiadają kompletny pakiet ubezpieczeń. Nie muszą się Państwo również martwić o aktualne przeglądy techniczne. Wynajem samochodów to wygoda, pełna niezależność, maksymalne bezpieczeństwo i komfort w trakcie jazdy. To wszystko dostępne jest w atrakcyjnej cenie oraz braku ograniczeń, które związane są z tradycyjną komunikacją miejską.

Dane kontaktowe / Sedziba firmy

Carmines

ul. Stadionowa 1

31-751 Kraków

NIP: 6792545355

 
 

Oddział Kraków
Balice Airport
30-361 Kraków

Skąd odbierzesz samochód?

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice znajduje się w bliskiej odległości od centrum Krakowa (11km). Przylatujący Pasażerowie mają możliwość wynajęcia samochodu - odbiór z lotniska! Dzięki temu korzystają z wygodnego środka transportu i samochodów z oferty Carmines.

Skontaktuj się z nami, lub zadzwoń już teraz!


e-mail: biuro@carmines.pl
tel.: 0048 12/644-20-80
kom.: 0048 602-476-697